DEALER BMW TŁOKIŃSKI.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW Tłokiński.
a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW Tłokiński Łódź.

a[href|target],strong,b,br,p

Tłokiński Spółka Jawna- wczoraj Rodzinna firma motoryzacyjna działająca w Łodzi od 1979 roku. Pierwsze lata swojej działalności firma związała z prowadzeniem autoryzowanej stacji obsługi samochodów Fiat, Alfa Romeo oraz Iveco. W 1999 roku firma została autoryzowanym dealerem BMW, oferując mieszkańcom Łodzi i województwa sprzedaż nowych samochodów BMW.


Tłokiński Spółka Jawna - dzisiaj To nowoczesna firma zatrudniająca blisko 60 przeszkolonych, wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, oferująca mieszkańcom regionu pełen zakres usług związanych z samochodami BMW. W nowo otwartym salonie zapewniamy doradztwo w sprzedaży nowych i używanych samochodów BMW sprzedaż nowych i używanych motocykli BMW, serwis sprzedaż części i akcesoriów, usługi finansowe i ubezpieczeniowe, wynajem samochodów oraz pomoc drogową.


Najwyższa jakość powiązana z doświadczeniem w zaspokajaniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów to dewiza, która przyświeca pracy w firmie. Profesjonalna obsługa, niezawodność i ciągłe dążenie do doskonałości to cel, który wykorzystujemy w codziennej pracy. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów a nasze działania zawsze zmierzają do spełnienia nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i skorzystania z oferowanych usług. Wierzymy, że dołączycie Państwo do grona naszych stałych i zadowolonych klientów.